Gdzie odbędzie się April Consumer Credit Days 2018?

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w trzeciej edycji konferencji April Consumer Days powinni zarezerwować w kalendarzu dwa wiosenne dni. Spotkanie odbędzie się 26 i 27 kwietnia w Hotelu Warszawianka nad Zalewem Zegrzyński. Dojazd z centrum Warszawa do miejsca konferencji nie powinien zająć więcej niż 40 minut. Hotel dysponuje profesjonalnym zapleczem dostosowanym do standardów nowoczesnego centrum kongresowego.

Adresaci wydarzenia

Trzecia edycja April Consumer Credit Days powinna zainteresować osoby odpowiedzialne za procesy związane z zarządzaniem należnościami z sektora B2C. Wśród adresatów konferencji wymienić można ekspertów z dziedziny bankowości, czy doradztwa podatkowego. Wydarzenie obfitować będzie w prelekcje ciekawe dla przedstawicieli firm pożyczkowych, dostawców energii, czy firm z sektora zarządzania wierzytelnościami. April Consumer Credit Days 2018 będzie dla nich doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i poglądów, a także okazją do wzbogacenia się o cenne kontakty.

Jakie tematy poruszone zostaną na konferencji?

Nad wysokim poziomem merytorycznym i interesującymi tematami debat i prelekcji czuwa Rada Programowa. Dzięki ich pracy uczestnicy wydarzenia będą mogli poszerzyć swoją wiedzę w takich zakresach tematycznych jak:

  • konsumentocentryzm w ustawodawstwie i jego konsekwencje dla firm pożyczkowych i windykacyjnych
  • RODO
  • kryptowaluty i blockchain,
  • robotyzacja,
  • zmiany w komunikacji z klientami,
  • i wiele innych.

Uczestnicy konferencji mają zapewniony poczęstunek kawą i lunchem. Pierwszego dnia odbędzie się również uroczysta kolacja dla gości.

W jaki sposób zostać uczestnikiem wydarzenia?

Żeby zarejestrować się na konferencję, należy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej April Consumer Credit Days. Koszt dwóch dni prelekcji i dyskusji to 1600 zł netto. Opłata rejestracyjna upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich wydarzeniach podczas April Consumer Credit Days. W cenie są też posiłki i materiały konferencyjne. Organizatorzy zadbali również o dostęp do tłumaczenia symultanicznego z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Uczestnicy o zakwaterowanie muszą zadbać we własnym zakresie, jednak mogą liczyć na specjalne ceny noclegu w Hotelu Warszawianka Centrum Kongresowe.

„Obecność w Radzie Programowej April Consumer Credit Days tak znamienitych ekspertów, jak Prezesi Zarządów największych biur informacji gospodarczej takich jak ERIF, BIG InfoMonitor, KRD, czy też Prezesów Zarządów Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami oraz Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych gwarantuje wszystkim uczestnikom najwyższy merytoryczny poziom konferencji. To skuteczny magnes, który z pewnością przyciągnie specjalistów z sektora zarządzania wierzytelnościami w obszarze B2C” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.