150 zł od Pekao dla młodych. Wystarczy założyć nowe konto

O ile starsi klienci rzadko są zadowoleni z kwot przyznawanych przez Pekao, oferty dla młodych nie odbiegają już od standardów rynkowych. Mając mniej niż 26 lat i chcąc założyć Konto Przekorzystne, liczyć można w tym banku na niezłą premię i dobre warunki prowadzenia rachunku. Czy nie warto jednak pokusić się o sięgnięcie po większe bonusy ze standardowego konta w Pekao?
Wystarczy założyć Konto Przekorzystne dla Młodych i z niego korzystać
Bank Pekao

Bank Pekao posiada atrakcyjną ofertę rachunków bankowych, z których najbardziej popularne jest konto Przekorzystne. Zobacz jakie są promocje na koncie, ile kosztuje jego prowadzenie i czy zapłacisz za używanie bankomatu za granicą. Prześwietlamy konto od Banku Pekao!

Złóż wniosek Opinie o Konto Przekorzystne w Pekao

Co można zyskać w promocji?
  • Do 150 zł za nowe konto w Pekao
Do kiedy trwa promocja?
  • Do 31 października 2021 roku

Kto załapie się na premię dla młodych od Pekao?

Standardowe promocje, w których przyznawane są premie za nowe konto bankowe, wymagają od uczestników zapewnienia określonych wpływów przez kilka miesięcy po podpisaniu umowy. Nastolatkowie oraz studenci mogą mieć z tym problem, dlatego też część instytucji decyduje się na organizowanie akcji z mniej spektakularnymi nagrodami, ale też warunkami możliwymi do spełnienia przez osoby nie mające stałej pracy czy oszczędności. Swoją propozycję dla młodych przygotowało także Pekao.

W I edycji promocji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 150 zł” wezmą udział tylko osoby poniżej 26 roku życia. Oprócz możliwości założenia rzeczonego konta wymagane jest jedno: brak rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub terminowej lokaty oszczędnościowej w Pekao po 1 stycznia 2019 roku. Spełniając te wymogi, młody klient nie powinien mieć problemów z uzyskaniem bonusu na start.

Wystarczy założyć Konto Przekorzystne dla Młodych i z niego korzystać

Podobnie jak w dziesiątkach innych promocji na konta osobiste, i tutaj należy założyć konto oraz aktywnie z niego korzystać. W praktyce oznacza to podpisanie umowy oraz drobne płatności kartą przez 3 miesiące. Jako że poniżej 26 roku życia Konto Przekorzystne nie generuje żadnych kosztów, oznacza to, iż młody klient wyjdzie 150 zł na czysto.

Jak skorzystać z okazji Pekao dla młodych?

  1. Do 31 października 2021 roku złożyć wniosek o nowe Konto Przekorzystne dla młodych poprzez stronę internetową https://www.pekao.com.pl/konto-mlodzi lub aplikację mobilną PeoPay, a następnie podpisać umowę. Samo to wystarczy do uzyskania 50 zł.
  2. W każdym z trzech okresów 30 dni następujących po dniu założenia konta wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay. Spełnienie tego warunku da prawo do odebrania kolejnych 100 zł.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że 30 dni liczone jest nie od początku kolejnego miesiąca, lecz od podpisania umowy. Miesiąc na spełnienie warunków może więc trwać na przykład od 13 września do 13 października. Każda z premii przyznawanych przez Pekao dla młodych spłynie na świeżo założone konto do końca miesiąca następującego po tym, gdy spełnione zostały warunki jej otrzymania. Bonusy zwolnione są oczywiście z opodatkowania i nie trzeba zgłaszać ich do Urzędu Skarbowego. Mogąc pozwolić sobie na zapewnienie comiesięcznych wpływów na konto, warto rozejrzeć się jednak za innymi promocjami niż te dla osób poniżej 26 roku życia.

Wielu młodych pokusi się na lepsze bonusy niż w Pekao

Mając comiesięczne dochody na minimum 500 zł, nawet w tym samym banku otrzyma się kwotę nieco większą, ponieważ Pekao oferuje we wrześniu 200 zł za darmowe konto z pakietem Komfort. Jeżeli ktoś nie chce ograniczać się do tego banku, otrzyma znacznie więcej. Problemu nie sprawi otrzymanie 300 zł za nowe konto w Santander Bank, a rekordowe 400 zł (z opcją na 500) rozdaje obecnie mBank.

Co z młodymi, którzy nie mają pewności co do przychodów na kilka miesięcy w przód? Konto Mobi założone z polecenia przyniesie im 210 zł, a w mBanku otrzymają 200 zł za konto studenckie. To dokładnie tyle samo, ile otrzymaliby od Pekao za rachunek dla dorosłych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Feedback
Zobacz wszystkie komentarze

2021 © pozyczkaportal.pl

Porównaj (0) ×