Konferencja InternetBeta – Kiedy? Gdzie?

10-ta edycja konferencji InternetBeta odbędzie się w dniach 19-21 września 2018 r. w nowoczesnym Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie-Kielnarowej.

Budynek jest położony w pięknym otoczeniu Pogórza Dynowskiego i na co dzień w głównej mierze służy do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów, spotkań firmowych czy wyjazdów integracyjnych. Podczas “Bety” obiekt zamieni się w miejsce rozmów na temat internetu, innowacji i nowych technologii. Przypomnijmy, że poprzednia,  IX edycja konferencji InternetBeta odbyła się w  w kampusie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Kim są uczestnicy konferencji InternetBeta?

W wydarzeniu weźmie udział blisko 800 uczestników, którzy będą mogli się dowiedzieć, w jaki sposób rozwijać swoje działania zawodowe poprzez wykorzystanie możliwość internetu i nowoczesnych technologii.

W większości są to inwestorzy, dziennikarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządów, jak również youtuberzy, blogerzy i influencerzy, którzy na co dzień zarządzają największymi serwisami internetowymi w Polsce, reprezentują największych graczy eCommerce, agencje digital czy startupy.

Wyjątkowi prelegenci na InternetBeta

Na InternetBeta pojawi się też około 100 niezwykle doświadczonych i wyspecjalizowanych prelegentów. W tym roku przygotowali dla uczestników wyjątkowe wykłady i panele dyskusyjne, w których zostaną poruszone dziesiątki najbardziej aktualnych tematów z pogranicza marketingu, zarządzania, rozwoju czy spraw społecznie ważnych.

Na “Becie” wystąpią również YouTuberzy, którzy zdradzą największe tajniki w kwestii współpracy z różnymi markami, jak również opowiedzą o funkcjonowaniu nowoczesnych mediów w dzisiejszych czasach.

Konferencja jedyna w swoim rodzaju!

Warto podkreślić, że jest to nie tylko wydarzenie, na którym można dowiedzieć się o aktualnych nowinkach technologicznych, poznać tajniki lepszego zarządzania czy rozwinąć swoje umiejętności biznesowe. Na “Becie” zawiązują się również znajomości, których wynikiem są wspólne projekty, ale również długoletnie przyjaźnie. To wszystko sprawia, że konferencja InternetBeta jest jedyna w swoim rodzaju!

Trzeba podkreślić, że na konferencji IntenetBeta zwykle zawiązują się nowe znajomości i ciekawe współprace, które w przyszłości prowadzą do powstawania interesujących projektów. To wszystko sprawia, że “Beta” jest wydarzeniem wyjątkowym i z pewnością warto wziąć w niej udział – komentuje Tymon Zastrzeżyński, ekspert pozyczkaportal.pl.